A miks ma seda üldse teen? Ma mõtlen blogimist!

Posted by
Lugemisele kuluv umbkaudne aeg: 2 minutit

Tänapäevases blogide üleküllastuses võiks ju olla arusaadav, et uusi pole väga vajagi, miks tulla järjekordse rattaga turule, miks teha midagi mida teised juba teevad!
Tegelik idee selle taga sai tihedama mõtte, kui hakkasin mõtlema passiivsele tulule (olge nüüd, keegi ei kirjuta niisama heast tahtest, pannes sisse aega ja valupisaraid – võibolla neid nii väga mitte – tahaks ju midagist tagasi ka saada) ja kuna kirjutamine on üks asi mis on mulle läbi aegade meeldinud, siis polnud väga keeruline panna kokku 1+1, et jõuda mingisuguse meediumini mida tänapäeval kutsutakse blogimiseks, kõik need ajavood/ajaveebid või mis muudsugu uudissõnad võib ühte kohta pista.

Idee oli tore, peaks järge oma investeeringutest, kirjutaks vahepeale niisama mula ja möla, aga tundus olevat väga kondine plaan – liha luudele oli vaja juurde lisada, sestap tuli pähe mõte, et lisada veel juurde veidikene sõnaseletusi! Ausaltöeldes oli oma “karjääri” algul kõikidest TLA/KTA’dest (Three Letter Acronym – Kolme Täheline Akronüüm) keeruline aru saada, ning jah, ennetades su peas tiksuvat küsimust, siis on olemas akronüüm mis on mõeldud akronüümide loetlemiseks.
Tähised nagu XIRR, DRIP, MRR, ARR, IPO, NYSE, W-8BEN jne. tekitasid esialgu kergemat sorti peavalu, et endale seda kõike selgeks teha, just see tundus olevat esialgu see liha mida ma luude peale kavatsen ka juurde panna oma väiksesse kuid tublisse blogisfääri.

Rahu.

Jaga mu möla