Teeme püramiidiskeemi!!!

Posted by
Lugemisele kuluv umbkaudne aeg: 3 minutit

Peab mainima, et pealkiri tõi su ju siia. Tegelikult skeemitada ei taha, ei ole ilus, aga luban, et referral lingi viskan kusagile jutumula sisse, et saaksid mõelda vähemalt selle peale, et liituda ja koos raha teenida. Tegelt ka, no strings attached, muretsema ei peaks, aus diil on.

Pean nentima fakti, et Revolut nimeline aplikatsioon ja firma alguses ei kõnetanud mind pikalt ja kui alustasin oma teed aktsiate ja investeerimise maailma, siis otsisin pikalt brokereid, kes teeks mu suurepäraseid aktsiaoste tasuta. Ainus, mille peale toona koperdasin oli RobinHood, aga minu (mitte nii väga suureks) üllatuseks ei opereeri eelnimetet firma veel Euroopas. Sestap seadsin oma sammud vana ja hea LHV ukse lävele ja olin nõus vastu võtma kõik kulud ja kirjad, mida härrased Lõhmus, Haavel ja Viisemann mu rahakotile seavad.

Tänaseks on eluolu muutunud, viimase nädala jooksul on tulnud välja hulgaliselt brõukereid, kes on andnud teada, et kaotavad ära ostu-tasud. Paljude kohalike aktsia-magnaatide lemmik Interactive Brokers andis sellest mõned päevad tagasi teada, peatselt pärast IB’d kuulutas oma mitte-nii-suurest-raha-himust ka E*Trade … minu esimene mõte oli, et millal nüüd kodumaised ettevõtted ütlevad, et nüüd enam ei pea maksma meeletuid summasid, et väike investor saaks oma rahasid kütta seitsme tuule poole nagu Taukar.

Tõenäoliselt ei tule seda uudist nii-pea.

Agalubage mul teile tutvustada vahepealset ravimit, mis peaks paljudel investoritel (eriti alustavatel, kel rahakukrus palju pole, ent tahaks investeerida, aga USA aktsiad kõlavad kui kaugelt katsutav unelm) naeratuse näole tooma.

Tegu on ei kellegi muu kui Revolutiga, kes otsustas liikuda aktsiate trading maailma juba aastakese jagu tagasi, kuid siiani ei saanud nad oma platvormi päris selliseks nagu nad seda oleks soovinud. Kes tahab otsib välja nende Product Manageri jutlused teemadel, et stock trading tuleb peatselt ja, et kasutajad ei pea mitte muretsema.

Nüüd on see aeg käes!

Mis on siis boonused kohe-just-praegu liituda Revolutiga?

 • Tasuta konto puhul (standard) tasuta 3 USA väärtpaberi tehingut kuus
 • Aastane commission määr 0.01% (teisisõnu, kui sul on portfell mis maksab 10 000 eurot, maksad neile aastas selle haldamise eest 10 eurot)
 • Kas ma juba mainisin, et sa saad kolmel korral kuus osta TASUTA USA väärtpabereid???
 • (Minu jaoks mitte nii suur teema, aga…) CRYPTOCURRENCY!
 • Fractional Shares – See tähendab nüüd seda, et kui sul pole piisavalt kõlisevat kukrusse kogunenud, et osta ära terve Apple või Tesla, siis saad osta murdosa sellest aktsiast ja tunda end poole-kohaga omanikuna (muide, sellist asja ei toeta ükski kohalik pank).
 • Kui sa liitud kohe, annan ma sulle 10 eurot selle eest! (tegelikult ei anna, aga Revolut lubas suure suuga anda)
 • Kasuta oma maast leitud raha, et teha esimesed mikro-investeeringud ja naudi protsessi.

Kuidas see liitumisboonus nüüd tegelikult tuleb?

Kui liitud kohe minu lingi kaudu ja tellid omale kaardi (5.99 €) kannab Revolut nii sinu, kui ka minu kontole kümpsi. Sellest ka see pealkiri. Kui vaadata seda sinu vaatenurgast, siis on tegu maast leitud nelja euroga, kui minu vaatevinklist, siis kütad sa minu konto peale kulutamisega kümneka. Igatepidi mõlemal on win-win! Sealhulgas mul pisut suurem win, aga ma luban, et ma mõtlen sinu peale kui ma oma maast leitud kümme eurot kusagile taaskordselt investeerin, või selle eest endale Eesti kohalikus Starbucksis väikest karamelli-latet luban.

Sounds good! Now what?

Klikka lingile ja boikoteeri kohalikke panga-magnaate! Mis muud!

https://revolut.com/referral/kristjutpa!G10D21 NB! Lingile klikkides on nüüd võimalus saada ainult tasuta kaart, rahaboonuse aeg on kahjuks otsa saanud 🙁

Jaga mu möla

4 comments

 1. Tänks Kris, see on tõeline püramiidskeem! 😁
  “You’ve missed the deadline for the cash reward, but you can still claim your free card!”
  Et mis ma nüüd saan? Tasuta plastkaardi ja sina kümpsi, noh pole paha. Tegelikult mul polegi võinuga kodus ja ühe mediaatori võiks ka välja lõigata sellest kaardist.

  1. Vaatasin ka just suure kurvastusenoodiga (ja pisaraga silmanurgas), et mu püramiiditamise aeg on selleks korraks otsa lõppenud! Pole midagi teha, tuleb hakata tupperware’t müüma ja teisi kutsuda liituma. Või…. äkki oled huvitatud Avoni toodetest?

 2. Lihtsalt infoks, et tasuta asju pole olemas ja nii ei ole tasuta ka Robinhood, Revolut jt. Kui raha ei küsita sinult, siis küsitakse seda teistelt, antud juhul High-Frequency Traderitelt, kellele sinu tehinguvoog müüakse ja kellel on võimalik tänu sellele turgu frontrunnida (piltlikult: edastada enda orderid turule enne sind, et hind üles ajada ja siis samad aktsiad kõrgema hinnaga sulle maha müüa). Kokkuvõttes saad madalama tehinguhinna aga ei saa kunagi kokku arvutada, kui palju sa kaotad halvema executioni pealt. Loe lähemalt nt siit: https://www.zerohedge.com/news/2018-09-15/robinhood-investing-app-makes-millions-selling-users-data-high-frequencstealing

  1. Tere Traktor,
   Eks ta juba elus korra nii ole, et kui toode on tasuta, siis oled tegelik toode sina! (vt. ka youtube, facebook, etc.) Küll, aga on oli võimalus tekitada endale vähese vaevaga kümps kontole ja seda oma suva järgi juhtida aktsiatesse.
   Lisaks peidab Revolutis end funktsioon mis võiks kõnetada just pisikesi investoreid, fraktsioon-aktsiate ostmine, tead ju küll, et kui ei jõua tervet tööd ära teha, tee vähemalt pool, aga tee hästi!

   Sestap ka siin, otsin minagi oma 10 krõbiseva euroraha eest tükikese AAPL tickerit ja vaatan kuidas see mul murevabalt langeb või tõuseb.

Comments are closed.